- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Úterý 30.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:25Pod pokličkou
01:00Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola IV
09:00Písničky z obrazovky
09:45Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
10:00Dynastie Nováků (10/13)
10:30Postřehy odjinud
11:25AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Chvíle pro písničku
14:00Vinorodé břehy Mosely
14:15Clouseau na stopě
14:45Zdravotní škola IV
16:25AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:50Slavnostní koncert k 20. výročí vstupu ČR do EU
20:00Po strništi bos
20:153 plus 1 s Miroslavem Donutilem
22:05Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:24Komisař Moulin
23:25AZ-kvíz
00:55Zajímavosti z regionů
01:30Dobré ráno
02:1013. komnata Filipa Čápa
04:45Věk válečných lodí
01:05Hranice bez hranic
01:55Stopy, fakta, tajemství
02:20Cesty víry
02:50Babylon
03:15V zajetí železné opony
03:45Voda, která bolí
04:00Náš venkov
05:00Pravidla korporátu
05:30Dobré ráno
05:59Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Borneo
08:30Výborná SHOW
09:25Římské dostihy (1/2)
10:10Rozluštěné poklady
11:05GEN
11:55Nedej se
12:10Království divočiny: Národní park Širetoko
12:35Divoké světy
13:05Vládci třetí říše (4/4)
13:50Prahou podzemní drahou (1/3)
14:45Příběhy divočiny
15:25Největší apokalypsy dějin
16:20Věčný Egypt
17:15Planeta pokladů
18:05Cyklotoulky
19:00Křesťanský magazín
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrdinové legend
20:00Moje nová tvář
21:00Zázraky lidského génia II
22:20Agent Hamilton II (7/8)
23:15Zapomenuté příběhy 2. světové války (4/6)
00:00Nádherný svět
00:55Žiješ jenom 2x (2)
02:00Hranice bez hranic
02:30Stopy, fakta, tajemství
02:55Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:25Za brouky na stromy
03:50Sabotáž
04:20V zajetí železné opony
04:45Kriminálka Miami V (7)
00:10Kriminálka Miami V (8)
01:10Kriminálka Las Vegas V (4)
02:10Ulice (4691)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (142)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4691)
08:35Zlatá labuť (50)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (18)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (143)
12:20Kriminálka Miami V (9)
13:35Kriminálka Miami V (10)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4692)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (75)
20:20Survivor Česko & Slovensko III
21:40Kriminálka Miami V (9)
23:40Kriminálka Miami V (10)
00:40Specialisté
01:40Víkend
02:30Ulice (4692)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (143)
03:50Novashopping
04:50Policie v akci
00:40Policie Hamburk VIII (12)
01:35Policie Hamburk VIII (13)
02:35Closer VII (10)
03:35Jak se staví sen
04:30Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (226)
07:00M.A.S.H (227)
07:25M.A.S.H (228)
07:55M.A.S.H (229)
08:25M.A.S.H (230)
08:55Lež na pláži (5)
09:25Policie Hamburk VIII (14)
10:30Policie Hamburk VIII (15)
11:30Closer VII (11)
12:30Komisař Rex II (11)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (195)
20:157 pádů Honzy Dědka
21:407 pádů Honzy Dědka
22:50Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (14)
02:05Policie Hamburk VIII (15)
03:00Closer VII (11)
04:00Jak se staví sen
04:50November Man
02:15V zajetí démonů
03:55Beethoven
05:45K-9: Můj přítel se studeným čumákem
07:05Kriminálka Miami V (7)
08:45Kriminálka Miami V (8)
09:40Dvojčata
10:30Slečna drsňák 2: Ještě drsnější
12:35Velký táta
15:00Hříchy pro pátera Knoxe (2)
16:50Rodinka
18:002012
20:00Tři králové
23:05Desperado
01:10Nevyřízený účet
03:15Česko za zázraky a tajemstvím
04:45Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon VI (18, 19)
02:00Zlatá sedmdesátá (15, 16)
02:35Griffinovi (2, 3)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky II (12, 13)
04:25Susedia VI (8)
05:10Zig a Sharko IV (18, 19, 20, 21)
05:50Bakugan: Ozbrojená aliance (102)
06:30Přátelé (13, 14)
06:402 $ocky II (16, 17, 18, 19)
07:35Malý Sheldon VI (20, 21, 22)
09:20Malý Sheldon (1)
10:35Susedia VI (10, 11)
11:00Dva a půl chlapa X (4, 5)
12:25Přátelé (13, 14)
13:15Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
14:102 $ocky II (20, 21, 22, 23)
15:45Zlatá sedmdesátá (17, 18)
17:25Dva a půl chlapa X (6, 7)
18:20Malý Sheldon (2, 3)
19:10Teorie velkého třesku X (23, 24)
20:00Teorie velkého třesku XI (1, 2)
20:45Přátelé (15, 16)
21:35Griffinovi (4, 5)
22:30Dva a půl chlapa X (6, 7)
23:25Teorie velkého třesku X (23, 24)
00:20Teorie velkého třesku XI (1, 2)
01:05Malý Sheldon VI (20, 21)
01:50Zlatá sedmdesátá (17, 18)
02:30Griffinovi (4, 5)
03:10TELE TELE
03:55Susedia VI (11)
04:25Čistá práce
01:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
03:00Walker, Texas Ranger IV (14)
03:40NBA: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
04:25Francouzská derby - Marseille vs. Bordeaux
06:25SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (5)
06:50Mistři zastavárny XX (13)
07:35Mezi žraloky X (16, 17)
08:25Kobra 11 XVI (6, 7)
10:20Walker, Texas Ranger IV (14)
12:20Válka skladů III (19, 20)
13:15Válka skladů IV (1, 2)
14:05Mistři zastavárny XX (14)
15:00Strážci hranic: Amerika (21, 22)
15:50Kobra 11 XVI (8, 9)
16:45Válka skladů IV (3, 4)
18:40Mistři zastavárny XX (15)
19:35Američtí sběratelé XVIII (3)
20:30Pomozte autům V (5)
21:25Walker, Texas Ranger IV (15)
22:20Kobra 11 XVI (8, 9)
23:15Američtí sběratelé XVIII (2)
01:05Pomozte autům V (4)
01:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (5)
02:30Walker, Texas Ranger IV (15)
03:15Absa Cape Epic Best of MEN
03:55K.O. magazín (52)
04:35Můj přítel Monk VIII (1)
00:35Můj přítel Monk VIII (2)
01:15Beze stopy V (1)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
02:35Na lovu IV
03:15Co na to Češi
04:00Riskuj!
05:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:15Na lovu IV
07:00MasterChef Česko IV (31)
07:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
09:10Don Matteo VII (11)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
11:10Beze stopy V (1)
12:00MasterChef Česko IV (32)
12:55Tescoma s chutí
14:10Don Matteo VII (12)
14:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
15:25Kriminálka Las Vegas III (2)
16:20Kriminálka Las Vegas III (3)
17:15Kriminálka Miami V (9)
18:05Kriminálka Miami V (10)
19:00Můj přítel Monk VIII (3)
20:00Můj přítel Monk VIII (4)
20:50Beze stopy V (2)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)
22:35Don Matteo VII (12)
23:30Můj přítel Monk VIII (3)
00:45Můj přítel Monk VIII (4)
01:20Beze stopy V (2)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)
02:45Na lovu IV
03:25Co na to Češi
04:05Riskuj!
04:40Simpsonovi XXI (22)
00:05Simpsonovi XXI (23)
00:35Futurama V (15)
01:00Futurama V (16)
01:30Top Gear XVII (4)
01:55Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (1)
03:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (2)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (8)
04:15Těžká dřina
05:10Příhody Bolka a Lolka
05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Partička
07:00Fotr na tripu VII
07:35Top Gear 2011 (5)
08:20Top Gear XVII (5)
09:25Hvězdná brána VI (15)
10:35Hvězdná brána VI (16)
11:30Futurama V (15)
12:35Futurama V (16)
13:00Simpsonovi XX (17)
13:30Simpsonovi XX (18)
14:00Simpsonovi XX (19)
14:25Simpsonovi XX (20)
14:55Hvězdná brána VI (17)
15:15Hvězdná brána VI (18)
16:10Futurama VI (1)
17:15Futurama VI (2)
17:45Simpsonovi XXII (1)
18:15Simpsonovi XXII (2)
18:45Simpsonovi XXII (3)
19:15Simpsonovi XXII (4)
19:45Partička XXL
20:15Vandráci (3)
21:30Brickleberry III (9)
22:15Partička
22:35Simpsonovi XXII (1)
23:25Simpsonovi XXII (2)
23:55Simpsonovi XXII (3)
00:25Simpsonovi XXII (4)
00:50Futurama VI (1)
01:20Futurama VI (2)
01:45Top Gear XVII (5)
02:15Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (3)
03:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (4)
04:00Ženy ve wrestlingu VIII (9)
04:30Rodina doktora Kleista (10)
00:20Rodina doktora Kleista (11)
01:25Ve hře je láska (160)
02:35Ve hře je láska (161)
03:35Lásce navzdory (24)
04:40Na zámku
05:40Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:10Prostřeno!
06:35Sestřičky (14)
07:35Slunečná (121)
08:55Prostřeno!
10:20Ano, šéfe!
11:05Rosamunde Pilcher: Láska a jiné poklady
12:10Záchranáři z hor VI (12)
14:10Záchranáři z hor VII (1)
15:05Ve hře je láska (162)
16:05Ve hře je láska (163)
17:00Záchranáři z hor VII (2)
18:00Záchranáři z hor VII (3)
18:55Rosamunde Pilcher: Láska na pevnině
20:00Sestřičky (15)
21:55Lež na pláži (5)
23:05Rodina doktora Kleista (12)
00:15Rodina doktora Kleista (13)
01:20Ve hře je láska (162)
02:30Ve hře je láska (163)
03:25Lásce navzdory (25)
04:30Mnichov: Teror na olympiádě (1)
00:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)
01:15Dálnice vedoucí peklem VIII (17)
02:15Stavitelské katastrofy IV (8)
03:25V říši mravenců
04:35Ptačí říše
06:00Norské domy snů VII (2)
06:15Michael Palin v Iráku (3)
07:00Prima Česko
08:00Prima Svět
08:35Indické divoké kočky (2)
09:10Život v barvě s Davidem Attenboroughem (2)
10:10Tajemství pravěkých obrů (2)
11:30Medvědí země
12:40Tajemství supertováren II (5)
13:45Údržbáři v akci (5)
14:451945: Rok zvratů
15:45Kouzlo železniční architektury II (8)
16:50Vesmírná záře (3)
17:50Jak funguje vesmír V (3)
19:00Vasa: Válečná loď duchů (1)
20:00Největší mýty historie (5)
21:05Letecké katastrofy: Nové důkazy V (8)
22:10Svět sportu: Rok za rokem (29)
23:10Honba za adrenalinem II (5)
23:50Mistři bolesti (7)
00:15Commando: Britská námořní pěchota (3)
01:10Těsné úniky 2. světové války (3)
02:20Převratné zbraně (1)
03:35Veterinář z Yorkshiru XI (1)
04:50Spojenci
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
05:00M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:20Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
06:45Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
07:40Skutečné vraždy
08:40Zelená jako smaragd
10:25Utajená pomsta
12:35#jsemtady
14:20Temné záměry
16:10Podfukářky
18:05Jack Reacher: Nevracej se
20:00Věznice vyvolených
22:2513
00:45Utajená pomsta
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
04:20Sportovní infoservis
00:00ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
09:00Týden v motorsportu (17)
11:30EL: Panathinaikos Athény - Maccabi Tel Aviv
12:00ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
14:00Tiki - Taka - 241
17:00FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
18:30EL: Olympiakos Pireus - FC Barcelona
20:25Mercedes - Benz Virtual GP - Long Beach, USA
22:30FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
00:30Sportovní infoservis
02:30Cyranův poloostrov (17)
00:15Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:30Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Jaromír Soukup LIVE
20:15Duel Jaromíra Soukupa
21:10Poklad z půdy
21:40Vtip za stovku!
22:50Ona a on
23:50Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:55Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA
01:10Branky, body, vteřiny
03:10Studio Time Out
03:25Fotbal: Magazín UEFA
04:25Volejbalový magazín
05:15Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Hokej: Slovensko - Česko
08:40Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
08:45Po trailech přes hory
10:35Cyklotoulky
10:50Studio Time Out
11:00Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Motorismus: Speedway GP 2024
12:50Atletika: Diamantová liga 2024
14:30Fotbal: Dohráno
16:30Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
17:50Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
20:05Fotbal: Magazín UEFA
22:15Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:05Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
23:40Branky, body, vteřiny
01:50Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
02:00Branky, body, vteřiny
04:10Fotbal: Liga mistrů UEFA
04:20Archiv D: Blahopřání
04:55Zprávy
00:00Události v regionech
00:10Události v regionech
00:35Zprávy
01:00Zajímavosti z regionů
01:10Zajímavosti z regionů
01:35Zprávy
02:00Události v regionech
02:10Události v regionech
02:35Zprávy
03:00Zajímavosti z regionů
03:10Zajímavosti z regionů
03:35Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:20Studio ČT24
04:47Zprávy
05:00Události v regionech
05:15Studio ČT24
05:40Tajemství pražských dvorků
05:50Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:48Branky, body, vteřiny
19:50Speciál ČT24
20:00Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Události v regionech
00:10Události v regionech
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Události v regionech
02:10Události v regionech
02:35Zprávy
03:00Týden v regionech
03:10Týden v regionech
03:36Zprávy
04:00Regiony ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00To je banger, kámo
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00Czech dance tour 2024: Praha
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Emoce v umění (18/24)
00:50Georges Mélies, filmový čaroděj
01:40Blues Alive Šumperk 2023
02:40Ladí neladí
03:45Příběhy domů
04:35Flašinetář Henri
04:55Události v kultuře
05:10Slavnostní koncert k 20. výročí vstupu ČR do EU
20:00Hokusai: Stařec posedlý malováním
21:40Opera II (5/8)
22:4025 let Českého národního symfonického orchestru
23:30Ikony Kamila Střihavky
01:00Janet Jacksonová (2/4)
01:35Filmařské legendy
02:20Galerie... kde byste je nečekali (3/6)
03:00Bohové a hrdinové antických mýtů
03:30Igor Šebo
03:50Před půlnocí
04:00Terra musica
04:30Uchem jehly
04:55